III BIEG NOCY LISTOPADOWEJ WAT
im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie
III BIEG NOCY LISTOPADOWEJ 2017
I wystartowali鄉y !
Uczniowie wszystkich szk馧 PUL (Wo這min, P這ck, Gostynin, Kutno, Sierpc i Ciechan闚) stawili si 25 listopada licznie na starcie Biegu Nocy Listopadowej na WAT, kt鏎y w tym roku by memoria貫m upami皻niaj帷ym Piotra "Krasnala" Molaka - funkcjonariusza Wydzia逝 Antyterrorystycznego Komendy Sto貫cznej Policji. W鈔鏚 biegaczy znale幢i si nasi Wychowawcy i Dyrektorzy: Prezes PUL Pawe Kaczy雟ki, p趾 Remigiusz Wi郾iewski, Pan Adam Drajkowski, Pan Andrzej Nowak, Pani Agata Wi郾iewska, Pan Kamil Kowalski. To 3 edycja biegu i trzeci raz PUL stan掖 na starcie, w 陰cznej liczbie oko這 100 zawodnik闚 !
Najliczniejsz grup stanowili Uczniowie I LO PUL im. 111 Eskadry My郵iwskiej w Wo這minie - 50 zawodnik闚, w鈔鏚 nich 10 wolontariuszy, kt鏎zy przed biegiem pomagali w przygotowaniach. Pogoda zosta豉 zam闚iona przez Organizator闚. Trasa biegn帷a traktem le郾ym na obiektach terenowych WAT, zosta豉 wzbogacona licznymi przeszkodami i zadaniami oraz stanowiskami strzeleckimi na strzelnicy pistoletowej. Nie by這 czasu na nud. Po raz pierwszy wydarzenie zaplanowano po zmroku, ale nie by這 ciemno ! Tras roz鈍ietla造 latarki czo這we zawodnik闚 oraz 鈍ieczki wyznaczaj帷e tras.
By造 du瞠 emocje, walka ze s豉bo軼iami, pomocna d這 kolegi i dru篡ny, a na ko鎍u szcz窷cie na mecie. Pi瘯ny medal, gratulacje i uczucie zwyci瘰twa, a przede wszystkim jedno軼i ze wszystkimi 安ietlikami ! Dzi瘯ujemy wszystkim 安ietlikom i Organizatorom ! Do zobaczenia za rok !