Adres:  99-300 Kutno, ul. £êczycka 11
witryna:  www.pulliceum.edu.pl
Szko³y P³ockiego Uniwersytetu Ludowego im. W. Witosa w P³ocku

23 fina³ WO¦P
W niedzielê 11 stycznia odby³ siê XXIII fina³ Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy. Sztabom w ca³ej Polsce przy¶wieca³ jeden cel - by uzbieraæ jak najwiêcej pieniêdzy dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddzia³ach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.
Po weryfikacji zaproszeñ z ró¿nych sztabów WO¦P z powiatu kutnowskiego postanowili¶my pozytywnie odpowiedzieæ na pismo - zaproszenie Pana wójta Tadeusza Kaczmarka ze Strzelec, który sugerowa³, i¿ mieszkañcy chcieliby zobaczyæ profesjonalny pokaz wyszkolenia wojskowo -sprawno¶ciowego - czyli pismo trafi³o pod dobry adres. Jako podsumowanie, po pokazie otrzymali¶my zaproszenie na przysz³y rok.