im. 111 ESKADRY MYŚLIWSKIEJ
w WOŁOMINIE

REKRUTACJA 2021/2022

05-200 Wołomin, ul. Sasina 33            kom. 695 898 740, 506 386 983     mail: wolomin(at)pulliceum.edu.pl

KLASY MUNDUROWE I LO PUL WOŁOMIN
Klasa humanistyczna: Przedmioty rozszerzone: j. polski, j. angielski, geografia, drugi język: j. niemiecki
Cyber Klasa: Przedmioty rozszerzone: matematyka, j. angielski, informatyka, drugi język: j. niemiecki
wszytkie klasy realizują specjalności: wojskową, policyjną, pożarnictwo i ratownictwo

UWAGA ! LICEA MUNDUROWE PUL nie są w powszechnym naborze elektronicznym !
Podanie należy wysłać na adres mailowy szkoły wolomin(at)pulliceum.edu.pl ,
lub osobiście złożyć w sekretariacie.

Wysłanie podania mailem na adres wolomin@pulliceum.edu.pl, lub osobiście złożyć w sekretariacie szkoły.
Dzień Otwarty I LO PUL Wołomin
Test Sprawnościowy i Rozmowa Kwalifikacyjna - 14.05.2021 r. (piątek) godz. 15.00 w budynku szkoły, ul. Sasina 33.
Kandydaci stawiają się osobiście na test sprawnościowy i rozmowę kwalifikacyjną.
Ogłoszenie wyników Rekrutacji Kandydatów zakwalifikowanych do LO PUL Wołomin w dniu testu sprawnościowego.
Wyniki wysłane na adresy mailowe Kandydatów, SMS telefonów kontaktowych z podań i umówienie złożenia dokumentów
Złożenie dokumentów do I Liceum PUL Wołomin
Zaświadczenie OKE o wynikach egzaminu ośmioklasisty

REKRUTACJA I PUL WOŁOMIN 2021/2022

UWAGA ! LICEA MUNDUROWE PUL nie są w powszechnym naborze elektronicznym !
Podanie należy wysłać na adres mailowy szkoły wolomin(atpulliceum.edu.pl ,
lub osobiście złożyć w sekretariacie.
Wysłanie mailem na adres sekretariatu (wolomin(at)pulliceum.edu.pl) podania do szkoły, lub osobiste złożenie podania w sekretariacie (PATRZ KROK #1).
Udział w Dniu Otwartym Szkoły. Dzień Otwarty Szkoły - 27.04.2021 (wtorek) godz. 14.00 boisko szkolne przy ul. Sasina 33.
14 maja 2021 r. (piątek) godz. 15.00 w siedzibie szkoły ul. Sasina 33 - przystąpienie do Testu Sprawnościowego i Rozmowy Kwalifikacyjnej.
Ogłoszenie wyników zakwalifikowanych Kandydatów w dniu testu sprawnościowego.
Złożenie oryginalnych dokumentów przez zakwalifikowanych Kandydatów do sekretariatu szkoły: Zaświadczenia OKE o wynikach egzaminu ośmioklasisty, Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, Dwóch podpisanych zdjęć.
GRATULACJE ! WITAMY W I LO PUL  WOŁOMIN ! POWODZENIA !

I LO PUL WOŁOMIN
I Liceum Ogólnokształcące PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej