im. 4 Pułku Strzelców Konnych
w PŁOCKU

09-402 Płocku, ul. Górna 1A    kom. 605 116 007 mail: plock(at)pulliceum.edu.pl

REKRUTACJA 2021/2022

KLASY: Przedmioty rozszerzone: j. polski, j. angielski, geografia
drugi język: j. niemiecki
wszystkie klasy realizują specjalności: wojskową, policyjną, pożarnictwo, ratownictwo.

UWAGA ! LICEA MUNDUROWE PUL nie są w powszechnym naborze elektronicznym ! Podanie należy wysłać na adres mailowy szkoły plock(at)pulliceum.edu.pl
lub osobiście złożyć w sekretariacie.

Wysłanie podania mailem na adres plock@pulliceum.edu.pl, lub osobiście złożenie w sekretariacie.
Dzień Otwarty I LO PUL Płock
Dzień Otwarty - 28.05.2021r. godz. 13.00 siedziba szkoły ul. Górna 1A
Test Sprawnościowy i Rozmowa Kwalifikacyjna.
Kandydaci stawiają się osobiście na test sprawnościowy i rozmowę kwalifikacyjną. Termin 28.05.2021 (piątek) godz. 13.00 siedziba szkoły - ul. Górna 1A
Ogłoszenie wyników Rekrutacji Kandydatów zakwalifikowanych do LO PUL Płock w dniu testu sprawnościowego.
Złożenie dokumentów do sekretariatu szkoły
Zaświadczenie OKE o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

REKRUTACJA I PUL PŁOCK 2021/2022

lub osobiście złożyć w sekretariacie.
Wysłanie mailem na adres sekretariatu (plock(at)pulliceum.edu.pl) skan lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego podania do szkoły (PATRZ KROK #1) lub osobiście złożenie podania w sekretariacie szkoły.
Udział w Dniu Otwartym Szkoły. Dzień Otwarty - 28.05.2021r. (piątek) godz. 13.00 siedziba szkoły ul. Górna 1A
28.05.2021 (piątek) godz. 13.00 - siedziba szkoły, ul. Górna 1A. Przystąpienie do Testu Sprawnościowego i Rozmowy Kwalifikacyjnej.
Złożenie oryginalnych dokumentów przez zakwalifikowanych Kandydatów do sekretariatu szkoły:  Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, Dwóch podpisanych zdjęć, Zaświadczenia OKE o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
GRATULACJE ! WITAMY W I LO PUL PŁOCK ! POWODZENIA !

I LO PUL PŁOCK
I Liceum Ogólnokształcące PUL im. 4 Pułku Strzelców Konnych w Płocku