im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty
w KUTNIE

99-300 Kutno, ul. Troczewskiego 2       kom. 697 730 760      mail: kutno(at)pulliceum.edu.pl

REKRUTACJA 2021 / 2022

Przedmioty rozszerzone: j. polski, j. angielski, geografia
drugi język: j. niemiecki

UWAGA ! LICEA MUNDUROWE PUL nie są w powszechnym naborze elektronicznym ! Podanie należy wysłać na adres mailowy szkoły lub złożyć osobiście w sekretariacie !
kutno(at)pulliceum.edu.pl

Wysłanie lub złożenie w sekretariacie szkoły wypełnionego i podpisanego podania (adres mailowy: kutno@pulliceum.edu.pl).
SKŁADANIE PODAŃ
01.03-21.05.2021 r. Termin składania podań, zaświadczenia od lekarza ogólnego (scan, jpg na adres mailowy szkoły) lub tradycyjnie do sekretariatu szkoły.
Test sprawnościowy i rozmowa kwalifikacyjna - 24.05.2021r. godz. 12.00 MOSiR Kutno, ul. Kościuszki 26).
Kandydaci stawiają się osobiście na test sprawnościowy i rozmowę klasyfikacyjną.
Ogłoszenie wyników Rekrutacji Kandydatów zakwalifikowanych do LO PUL Kutno - 24.05.2021 r.
Złożenie dokumentów do sekretariatu szkoły.
Zaświadczenie OKE o wynikach egzaminu ośmioklasisty
Wywieszenie list przyjętych, podpisanie przez Rodziców / Opiekunów umowy o naukę.

REKRUTACJA PUL KUTNO 2021 / 2022

UWAGA ! LICEA MUNDUROWE PUL nie są w naborze elektronicznym ! Podanie należy wysłać na adres mailowy szkoły kutno(at)pulliceum.edu.pl lub złożyć osobiście w sekretariacie.
01.03 - 21.05.2021r. Wysłanie mailem na adres sekretariatu (kutno(at)pulliceum.edu.pl) skan wypełnionego i podpisanego podania do szkoły (PATRZ KROK #1)  lub złożenie podania osobiście do sekretariatu szkoły.
24.05.2021 godz. 12.00 MOSiR Kutno, ul. Kościuszki 26- Test Sprawnościowy i Rozmowa Kwalifikacyjna. Kandydaci stawiają się osobiście, strój sportowy, zgody Rodziców na udział w teście sprawnoścowym.
Po teście informacja o wynikach testu.
Złożenie oryginalnych dokumentów przez zakwalifikowanych Kandydatów do sekretariatu szkoły: Zaświadczenia OKE o wynikach egzaminu ośmioklasisty, Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, Dwóch podpisanych zdjęć.
Wywieszenie listy przyjętych, podpisanie przez Rodziców / Opiekunów umów o naukę. GRATULACJE ! WITAMY W LO PUL ! POWODZENIA !

I LO PUL KUTNO
I Liceum Ogólnokształcące PUL im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty w Kutnie