im. 11 Pułku Ułanów Legionowych
w CIECHANOWIE

06-400 Ciechanów, ul. Orylska 3            tel. 23 672 45 12, kom. 609 177 274      mail: ciechanow(at)pulliceum.edu.pl

REKRUTACJA I LO PUL CIECHANÓW 2021/2022

KLASY: Przedmioty rozszerzone: j. polski, j. angielski, geografia
drugi język: j. niemiecki
wszystkie klasy realizują specjalności: wojskową, policyjną, pożarnictwo, ratownictwo.

UWAGA ! LICEA MUNDUROWE PUL nie są w powszechnym naborze elektronicznym ! Podanie należy wysłać na adres mailowy szkoły lub osobiście złożyć w sekretariacie !
ciechanow@pulliceum.edu.pl

Wysłanie wypełnionego i podpisanego podania mailem na adres ciechanow@pulliceum.edu.pl lub osobiście złożyć podanie w sekretairacie.
Dzień Otwarty I LO PUL w Ciechanowie
Dzień Otwarty 31.05.2021r.(poniedziałek) godz. 14.00 na boisku szkolnym.
Test sprawnościowy i rozmowa kwalifikacyjna -31.05.2021 r. (poniedziałek) godz. 14.00 - boisko szkolne ul. Orylska 3.
Kandydaci stawiają się osobiście na test sprawnościowy i rozmowę kwalifikacyjną.
Ogłoszenie wyników Rekrutacji Kandydatów zakwalifikowanych do LO PUL Ciechanów, w dniu testu sprawnościowego.
Złożenie dokumentów do sekretariatu szkoły,
Zaświadczenie OKE o wynikach egazminu ósmoklasisty.
Wywieszenie list prrzyjętych Kandydatów.

REKRUTACJA I LO PUL CIECHANÓW 2021 / 2022

ciechanow@pulliceum.edu.pl
Wysłanie mailem na adres sekretariatu (ciechanow(at)pulliceum.edu.pl) skan lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego podania do szkoły, lub złożenie osobiście do sekretariatu. (PATRZ KROK #1)
Udział w DNIU OTWARTYM SZKOŁY - siedziba szkoły. 31 maja 2021r. (poniedziałek).
31.05.2021r. (poniedziałek) godz. 14.00 boisko szkoły, ul. Orylska 2 - przystąpienie do Testu Sprawnościowego i Rozmowy Kwalifikacyjnej. W dniu testu informacja o wynikach .
Złożenie oryginalnych dokumentów przez zakwalifikowanych Kandydatów do sekretariatu szkoły:  Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej, Dwóch podpisanych zdjęć oraz zaświadczenia OKE o wynikach egzaminu.
GRATULACJE ! WITAMY W I LO PUL CIECHANÓW ! POWODZENIA !

I LO PUL CIECHANÓW
I Liceum Ogólnokształcące PUL im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie