Weekend klas drugich-bytowanie w terenie przygodnym 2009
Jak co roku, by tradycji sta這 si zado嗆 w ostatni weekend marca 28.03.09r. o godz. 10.00 odby豉 si zbi鏎ka uczni闚 klas II w Stanis豉wowie Skrze雟kim.
Wielka Orkiestra 安i徠ecznej Pomocy
Uczestnictwo w zbi鏎ce na rzecz WO同
Podpisanie Listu Intencyjnego 2008
W dniu 5 grudnia 2008r. w Starostwie Powiatowym w Kutnie podpisano list intencyjny w sprawie wr璚zenia i nadania imienia I LO PUL w Kutnie
Dyktando ORTOGRAF BATTLE I
16 marca odby豉 si pierwsza mi璠zyszkolna ortograficzna bitwa zorganizowana w I LO PUL w Kutnie
Studni闚ka 2009
安i皻o Niepodleg這軼i
Dla ka盥ego Polaka dize 11 listopada to dzie szczeg鏊ny. To najwa積iejsze 鈍i皻o pa雟twowe.
Ob霩 integracyjny dla klas pierwszych 2008 w Lucieniu
19 wrze郾ia 2008, o godzinie 18.00 rozpocz掖 si ob霩 integracyjny dla klas pierwszych szk馧 z P這cka, Gostynina i Kutna. "Nie mogli鄉y doczeka si rozpocz璚ia naszego pierwszego obozu."
zobacz wi璚ej
奸ubowanie klas pierwszych- zawody sportowe (A.D. 2008)
Dnia 17.10.08r. w ramach obchod闚 鈍i皻a szko造 - 郵ubowania pierwszych klas I LO PUL w Gostyninie, odby造 si zawody sportowe w halow pi趾 no積.
Rozpocz璚ie roku szkolnego 2008/2009
1 wrze郾ia to tradycyjnie dzie rozpocz璚ia roku szkolnego. Dla szk馧 P這ckiego Uniwersytetu Ludowego to by豉 potr鎩na inauguracja.

IV zgrupowanie w miejscowo軼i Gorzewo 2008
21 czerwca 2008 r. uczniom I LO PUL w P這cku i Gostyninie m鏬 kojarzy si tylko z jednym- rozpocz璚iem 5-cio dniowego obozu kondycyjno- sprawno軼iowego w Gorzewie, kt鏎y w tym roku odbywa si pod kryptonimem "Strefa Stresu `08 - Ku幡ia Umys堯w".
Weekend klas drugich- bytowanie w terenie przygodnym 2008
Dnia 05.04.2008r.o godz.10.00 uczniowie klas drugich spotkali si w Stanis豉wowie Skrza雟kim, by rozpocz望 kolejne w historii szko造 bytowanie w terenie przygodnym. Na m這dzie czeka造 24h intensywnej integracji z Matk Natur.

Studni闚ka 2008
To by豉 druga studni闚ka w naszej szkole.
zobacz wi璚ej
奸ubowanie klas pierwszych (A.D.2007)
Na prze這mie wrze郾ia i pa寮ziernika odby造 si 郵ubowania klas pierwszych. Do tego uroczystego dnia przygotowywali鄉y si na naszym pierwszym obozie integracyjnym w Lucieniu. Ponadto trenowali鄉y podczas zaj耩 lekcyjnych z PO. Dla nas wszystkich by to wa積y moment.
Ob霩 integracyjny dla klas I-ych 2007 w Lucieniu
14 wrze郾ia 2007, godzina 18.00 -
ta data mo瞠 kojarzy si tylko z jednym - rozpoczyna si ob霩 integracyjny klas pierwszych szk馧 z Gostynina i P這cka.
III zgrupowanie w miejscowo軼i Gorzewo 2007
"W dwuszeregu frontem do mnie zbi鏎ka! 121... 122... 123..." I zacz窸o si!
W taki oto spos鏏, 16-go czerwca 2007 rok, z wielkim impetem ruszy ob霩 kondycyjno - wytrzyma這軼iowy pod sta造m kryptonimem "Strefa stresu '07", a mottem tegorocznym "sen, m鎩 wr鏬"

zobacz wi璚ej
Zako鎍zenie roku klasy trzeciej i pierwski absolwenci (2007)
Dnia 28.05.2007 r. o godz. 9.00. mia這 miejsce uroczyste zako鎍zenie roku szkolnego klasy trzeciej. Absolwenci zgodnie z ceremonia貫m po瞠gnali si ze sztandarem szko造, nauczycielami, wychowawcami oraz m這dszymi kole瘸nkami i kolegami. Uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami przygotowali kr鏒ki program artystyczny.
zobacz wi璚ej
Weekend klas drugich- bytowanie w terenie przygodnym (2007)
Dzie 31.03.2007 r.
zacz掖 si jak ka盥y inny. Oko這 godziny 1000 w Stanis豉wowie Skrza雟kim uczniowie klas drugich spotkali si na kolejnym weekendzie, kt鏎ego tematem by這 bytowanie w terenie przygodnym.
Studni闚ka A.D. 2007
Studni闚ka - najbardziej wyczekiwany dzie w 篡ciu ka盥ego maturzysty.
Wigilia 2006r.
Pierwsza wsp鏊na wigilia.
zobacz wi璚ej
Wr璚zenie Sztandaru i nadanie imienia Liceum w Gostyninie (2006r.)
5 listopada (2006 r.)
Wr璚zenie Sztandaru i nadanie imienia naszej szkole - tak! O tym marzyli鄉y! Rada Pedagogiczna oraz uczniowie naszego Liceum wybrali imi "Bohater闚 Gostynina".
zobacz wi璚ej
Ob霩 integracyjny w Lucieniu dla klas I 2006r.
20.X.06
Nie mogli鄉y doczeka si rozpocz璚ia naszego weekendowego obozu, ale jednocze郾ie bali鄉y si go (nas逝chali鄉y si ju o prze篡ciach klas drugich i trzeciej).
II zgrupowanie w miejscowo軼i Taras 2006
4.07. 2006 Godz. 8.55
Zbi鏎ka! 121, 122, 123 . W ten oto spos鏏 rozpocz窸o si 5 "najpi瘯niejszych" dni naszych wakacji. Jak przysta這 na przysz造ch 穎軟ierzy w ci庵u 30 sekund ustawili鄉y si w dwuszeregu na zbi鏎ce, po czym zostali鄉y przydzieleni klasami do autokar闚 i pe軟i energii wyruszyli鄉y na ob霩 kondycyjno - sprawno軼iowy I LO PUL. Wszyscy byli鄉y podekscytowani, co da這 odczu si w drodze. Nikt z nas nie mia poj璚ia, co go tam czeka, a opiekunowie nie dawali nam nadziei, 瞠 b璠zie 豉two J. Wr璚z przeciwnie, podczas postoju us造szeli鄉y has這 przewodnie naszego obozu - "Strefa stresu '06".
zobacz wi璚ej
Wr璚zenie sztandaru i nadanie imienia szkole (2006r.)
6.05.2006 Sobota 11.50
Wreszcie nadszed ten d逝go oczekiwany dzie, kt鏎y mia zmieni oblicze naszej szko造. Jeszcze tylko 10 minut, ostatnie przygotowania i zaraz wszystko si zacznie. Sprawdzenie mikrofonu, g這郾ik闚, ustawienie uczni闚, prze獞iczenie marszu.

Strzelnica LOK w P這cku
Zaj璚ia na obiektach strzelnicy LOK w P這cku.
Wycieczka do Kutna
Wycieczka do 2 Bazy Materia這wo-Technicznej Si Powietrznych w Kutnie.
Warszawa. 安i皻o Niepodleg這軼i
By to dzie niezwyk造 - 安i皻o Niepodleg這軼i, udzia w obchodach na Placu Defilad w Warszawie.

Zgrupowanie w miejscowo軼i Taras 2005
Pierwszy ob霩 sprawno軼iowo-kondycyjny w miejscowo軼i Taras.
Zgrupowanie w Miszewie
Pierwszy ob霩 sprawno軼iowo-kondycyjny w miejscowo軼i Taras.
Wigilia 2007
18 i 19 grudnia 2007 r. uczniowie I LO PUL w Gostyninie i P這cku po raz kolejny spotkali si na szkolnej wigilii.
GALERIA ARCHIWUM
Pracownia internetowa:
Ze 鈔odk闚 EFS w roku 2008 oddano dla uczni闚 pracowni komputerow z dost瘼em do Internetu oraz Centrum Multimedialne , z kt鏎ego w ci庵u nauki szkolnej mog oni indywidualnie korzysta. Zar闚no pracownia, jak te  centrum to nowoczesne , oprogramowane i kompletne zestawy z pod陰czon drukark .

GALERIA- ARCHIWUM
Szko造 P這ckiego Uniwersytetu Ludowego im. W. Witosa w P這cku